S.D.I. – klub Nová Chmelnice 2.10. 2015 – TZ

koncert sdi nova chmelnice 2015 rijenS.D.I. (ger), RADIOLOKÁTOR , EXORCIZPHOBIA, MURDER INC.

Německá speed/thrash metalová legenda S.D.I. (SATAN´S DEFLORATION INCORPORATED) konečně přijede, abychom si je my, zmlsaní metaloví fanoušci, kteří už všechno viděli a všechno slyšeli, mohli konečně odškrtnout a splnit si sen, vidět kapelu našeho mládí!

S.D.I. se zformovali v roce 1985 a hned následující rok vydávají demo “Bloodsucker“(které v těchto dnech po reunionu kapely vychází i na vinylu). Tentýž rok vychází i debutové album “Satan´s defloration incorporated”. Jejich druhá a rozhodně nejslavnější deska “Sign of the Wicked” se objevila na pultech v roce 1988, což je magický rok pro thrash metal. Ve stejném roce vychází například “South of Heaven” od Slayer, “Under the Influence” od Overkill, či “State of Euphoria” od Anthrax. “Sign of the Wicked” obsahuje i jejich hit MEGAMOSH a nutno říct, že tahle deska a období kolem jejího vydání jsou považovány s odstupem času za nejlepší, ale i nejtvrdší období S.D.I.

Je to doba, kdy naše násilně odříznuté země sužuje hlad po všem, kde jsou zbustrované kytary, ten kdo si zamiloval S.D.I. v těchto časech, už na ně ani po desítkách letech jejich klinické smrti nezapomněl. Pokoušet se Vám mladším namluvit, že to bude návrat tvrdé thrash metalové kapely, by nebylo tak úplně fér. S.D.I. měli vždy velice blízko ke klasickému heavy metalu a proto se na ně lépe hodí , ale koho to zajímá? Srát na to! Megamosh!

Pražský koncert, bude vlastně taková pocta tomuto stylu osmdesátých let a protože hudba spojuje lidi všech generací, vystoupí společně s S.D.I. několik stylově podobných, ale věkově dosti odlišných kapel. Na podiu budete moci ten večer vidět chlápky, kterým je už něco málo přes padesát, čtyřicetileté fotry od rodin, kteří si těžko zvykají na to, že jim mladý holky vykaj, třicetileté kluky, kteří ještě věří, že mohou změnit Svět k lepšímu, ale i dvacetileté holobrádky, na které bude po koncertě čekat za klubem máma. Za každou z nich dáváme ruku do ohně! RADIOLOKÁTOR, EXORCIZPHOBIA, MURDER INC.

Pro větší zájem byl koncert přeložen do klubu NOVÁ CHMELNICE!

start: 19:00
vlez: 270/299,-
info a předprodej: neonarcis@seznam.cz
předprodej v obchodech: REKOMANDO (Praha), MAXIMUM UNDERGROUND (Praha)
www.neonarcis.com

www.sdi-metal.com
www.bandzone.cz/exorcizphobia
http://bandzone.cz/murderinc

link na událost:
https://www.facebook.com/events/977848268914186/