Panáky

Maximálně atraktivní výběr nejlepších rumů a dalších destilátů a lihovin z celého světa uspokojí i toho nejnáročnějšího požitkáře a světoznalce. Zachutnat by měly i nejednomu řediteli zeměkoule. Kromě ohromujícího výběru garantujeme také „neojebávané“ velké panáky 0.05 l!

Up Bar Žižkov - Panáky - Rumy, vodky, giny, koňaky

Především rumové panáky z Karibiku, Střední a Jižní Ameriky …

Úžasná nabídka třtinových rumů z exotických oblastí. Více jak 20 značek, více jak 30 různě kvalitních prémiových rumů na jednom místě. Ron Centenario je luxusní tmavý rum z cukrové třtiny z Kostariky. Ochutnáte všech pět odlišně vyzrálých exemplářů tohoto nejlepšího kostarického rumu? Sada sladších rumů spojených s popovou hvězdou Iglesiasem, to je zase Ron Atlantico z Dominikánské republiky. Nejznámějším rumem z Kolumbie je bezesporu Ron Medellin. Panáky tohoto přirozeně dozrávajícího tmavého rumu vás zahřejí lépe než nejžhavější kolumbijské tanečnice. Nejúrodnější třtinové plantáže středoamerické Guatemaly stvořily elegantní rumy Ron Botran, Ron Zacapa nebo Ron Malteco. Venezuelský Ron Diplomatico není na českém trhu žádnou zvláštností, proto nechybí ani u nás. Dostanete ale k němu jinde čokoládu? Kromě tmavých rumů naléváme také prémiové bílé rumy s vyšším obsahem alkoholu.

Nesoustředíme se ale pouze na špičkové rumy z cukrové třtiny, ačkoliv nás k tomu nabídka více jak 20 značek opravňuje. Klasický Tuzemák s plachetnicí máme většinou taky!

…ale také další panáky kvalitních lihovin a destilátů

Plnohodnotné velké panáky luxusní skotské nebo exotické japonské whisky, amerického bourbonu, francouzských bylinných likérů a koňaků, ruské, kanadské a holandské vodky, britských London Dry ginů nebo mexické tequily ze 100% agáve u nás v Up Baru na Žižkově nejsou problém. I k nejlibovějším alkoholům se hodí nealko brzda. Nechte si doporučit na baru!

Naléváme ovšem pouze osobám starším 18 let. Akce na panáky nebo novinky na baru hledejte na Up Bar facebook.

Prohlédněte si všechny UpBar panáky, stačí klik na balónek