Fekal Párty 2017!

Spravedlnost není slepá, má jen špatný čich,
zkus ji zlatem podplatit a rozpáře ti břich!
Místo meče toaletní štětku hrdě třímá,
ona prostě realitu trochu jinak vnímá!

 

Fekal Párty 2017

Letité půlnoční modlitby ve vysvěcené kadibudce byly konečně vyslyšeny, se slzami dojetí (schovej tu cibuli!) představujeme headlinera letošní FEKAL PARTY, rakouské SCHIRENC PLAYS PUNGENT STENCH!

Švédští grindoví farmáři BIRDFLESH se konečně uvolili a vytáhnou své zadky na srpnový dýchánek do Prahy!

Francouzští maséři SUBLIME CADAVERIC DECOMPOSITION vydávají letos po šesti letech novou studiovku “Raping Angels in Hell”. Pařížané přiletí na pražské letiště francouzským vojenským letadlem, které speciálně pro Fekal Party pomohlo pro tuto příležitost uvolnit Česko-francouzské kulturní centrum za drobné intervence M.Kundery.

Kolumbijští CARNIVORE DIPROSOPUS propašujou do Vopice notnou porci legálního brutal death metalu! V posledních letech se zabydleli ve Španělsku, na plakáty ale píšeme Kolumbie, líp to vypadá!

Death metaloví GUTSLIT, jsou usměvaví fakíři z daleké Indie, kteří Vás donutí zalehnout na lůžko s hřeby a pak si Vám sednou na břicho!

Grind coreoví BOLESNO GRINJE z Chorvatska letos též poprvé na Fekálce!

 

Na FEKAL PARTY 2017 budete mít možnost dál shlédnout kandské crust/grindové WAKE, ulítlé amíky BACKSLIDER, ostravské goregrindery CARNAL DIAFRAGMA, slovenské sludge/grindové HUMAN HUMUS, Brněnské “pigstózní” KANDAR, z Pardubic prý konečně dorazí NEEDFUL THINGS, americké slamaře SPLATTERED, československé BOWEL FUCK a pražské gore hvězdy POTHEAD!

Celkem 15 kapel, ze 4 světadílů. Do areálu pouštíme už v 11:00!
předprodej + info: neonarcis@seznam.cz www.neonarcis.com

Další info na webu www.fekalparty.cz

FB event Fekal Párty:

https://www.facebook.com/events/1734507536872906

program:

outside stage:

11:00 doors

12:00 – 12:20 POTHEAD
12:35 – 12:55 KANDAR
13:10 – 13:35 HUMAN HUMUS
13:55 – 14:25 NEEDFUL THINGS
14:45 – 15:15 CARNAL DIAFRAGMA
15:35 – 16:05 SPLATTERED
16:25 – 16:55 BOLESNO GRINJE
17:15 – 17:45 GUTSLIT
18:05 – 18:40 CARNIVORE DIPROSOPUS
19:00 – 19:35 SUBLIME CADAVERIC DECOMPOSITION
19:55 – 20:35 BIRDFLESH
20:55 – 22:00 SCHIRENC PLAYS PUNGENT STENCH

inside stage:

22:20 – 22:50 BOWEL FUCK
23:10 – 23:40 WAKE
00:00 – 00:30 BACKSLIDER

Blast Sabbath – 10.10.2015 – Modrá Vopice – TZ

blast sabbath 2015Málokdy, opravdu málokdy, nám zahraniční bookingoví agenti dohodí nějaký parádní koncert na nejlepší den v týdnu pro kulturu, tedy na sobotu. Tyhle dny si schovávají většinou pro Německo či Švýcarsko, kde jim lokální pořadatelé mohou učinit zajímavější nabídku. Teď se ale něco stalo, snad byl úplněk, snad se jim zželelo východní Evropy, nebo se prostě jen překlikli. Každopádně v sobotu 10.10. se nám do oblíbené pražské Modré Vopice přijedou rozvalit dvě velmi zajímavé kapely z USA a Itálie!

Headlinerem tohodle večera budou američtí death metaloví progresoři GIGAN! Loni v prosinci, jste měli možnost je vidět na stejných prknech společně s novátory Ulcerate a Wormed, tentokrát však vyráží do Evropy s jasným cílem, zahrát delší sety než v prosinci, aby se jejich fanoušci mohli potěšit jejich psychedelickým deathem až do úmoru! Jen pro připomenutí, v jejich řadách naleznete i ex-členy Hate Eternal či Animals Killing People!

Ten, kdo sleduje ty nejpodivnější a nejexperimentálnější kapely na scéně, nemohl nezaregistrovat přerod rozpadnuvších se italských Psychofagist v novou a ještě úchylnější kapelu, s krátkým názvem, SYK! Ženský vokál, křik a nenávistný sykot, má na bedrech rodačka ze Sardínie, uhrančivá striga DALILA KAYROS, do které se prý platonicky a marně zamiloval i Phil Anselmo z Pantery, který bude kapele vydávat příští rok druhé album (to první jsme vydali loni my, museli jsme se pochlubit).

Vo co de? Industriál, ambient, jazzdestrukce, Godflesh, Scorn, Daniele Brusaschetto… s prvně jmenovanými odjeli SYK letos už dokonce i turné po Itálii. Pro pražsko/olomoucké blastcoristy PERFECITIZEN tohle nebude jen tak obyčejný řadový koncert, chystají se tu totiž pokřtít svou druhou fošnu “Corten”, která vyšla letos v létě a která je ještě úchylnější než jejich vydařená debutní deska. Bez toho, aniž by nám někdo musel držet revolver u hlavy, si dovolíme titulovat tohle trio za momentálně nejžhávější uhlík na českém spáleništi! Sundejte si sandálky, vysvlékněte ponožky, nasaďte sluchátka, pusťte si nové album a my Vám ručíme za to, že tyhle rozpálený uhlíky přejdete bez úhony! Zapotřebí bude jen jedna věc, mít tohle CD pořádně naposlouchané!

Progresivní death metal, který do sebe nasákl novou i starou školu smrtícího kovu, to jsou Litoměřičtí a zaslouženě do nebes vyvyšovaní KEEP ON ROTTING, jejichž řady před rokem doplnila skvělá zpěvačka Daniela (znáte i z Diligence). Normálně hrají po klubech jako headlineři, ale na tomhle koncertě si prostě zahrát chtěli, tak přijali i někdy nevděčnou roli vykopávače. Nemusíte se ale bát, nebudeme jim na začátek stahovat hlasitost, to by z nás Daniela stáhla kůži zaživa! A ona to umí!

začátek: 19:30
vlezné: 250,-

www.neonarcis.com
www.myspace.com/giganmusic
https://syk-official.bandcamp.com/
http://www.perfecitizen.com/
https://keeponrotting.bandcamp.com/

S.D.I. – klub Nová Chmelnice 2.10. 2015 – TZ

koncert sdi nova chmelnice 2015 rijenS.D.I. (ger), RADIOLOKÁTOR , EXORCIZPHOBIA, MURDER INC.

Německá speed/thrash metalová legenda S.D.I. (SATAN´S DEFLORATION INCORPORATED) konečně přijede, abychom si je my, zmlsaní metaloví fanoušci, kteří už všechno viděli a všechno slyšeli, mohli konečně odškrtnout a splnit si sen, vidět kapelu našeho mládí!

S.D.I. se zformovali v roce 1985 a hned následující rok vydávají demo “Bloodsucker“(které v těchto dnech po reunionu kapely vychází i na vinylu). Tentýž rok vychází i debutové album “Satan´s defloration incorporated”. Jejich druhá a rozhodně nejslavnější deska “Sign of the Wicked” se objevila na pultech v roce 1988, což je magický rok pro thrash metal. Ve stejném roce vychází například “South of Heaven” od Slayer, “Under the Influence” od Overkill, či “State of Euphoria” od Anthrax. “Sign of the Wicked” obsahuje i jejich hit MEGAMOSH a nutno říct, že tahle deska a období kolem jejího vydání jsou považovány s odstupem času za nejlepší, ale i nejtvrdší období S.D.I.

Je to doba, kdy naše násilně odříznuté země sužuje hlad po všem, kde jsou zbustrované kytary, ten kdo si zamiloval S.D.I. v těchto časech, už na ně ani po desítkách letech jejich klinické smrti nezapomněl. Pokoušet se Vám mladším namluvit, že to bude návrat tvrdé thrash metalové kapely, by nebylo tak úplně fér. S.D.I. měli vždy velice blízko ke klasickému heavy metalu a proto se na ně lépe hodí , ale koho to zajímá? Srát na to! Megamosh!

Pražský koncert, bude vlastně taková pocta tomuto stylu osmdesátých let a protože hudba spojuje lidi všech generací, vystoupí společně s S.D.I. několik stylově podobných, ale věkově dosti odlišných kapel. Na podiu budete moci ten večer vidět chlápky, kterým je už něco málo přes padesát, čtyřicetileté fotry od rodin, kteří si těžko zvykají na to, že jim mladý holky vykaj, třicetileté kluky, kteří ještě věří, že mohou změnit Svět k lepšímu, ale i dvacetileté holobrádky, na které bude po koncertě čekat za klubem máma. Za každou z nich dáváme ruku do ohně! RADIOLOKÁTOR, EXORCIZPHOBIA, MURDER INC.

Pro větší zájem byl koncert přeložen do klubu NOVÁ CHMELNICE!

start: 19:00
vlez: 270/299,-
info a předprodej: neonarcis@seznam.cz
předprodej v obchodech: REKOMANDO (Praha), MAXIMUM UNDERGROUND (Praha)
www.neonarcis.com

www.sdi-metal.com
www.bandzone.cz/exorcizphobia
http://bandzone.cz/murderinc

link na událost:
https://www.facebook.com/events/977848268914186/

Beach party II. právě dnes na Žižkově v UpBaru

beachparty_II_zizkovPísek, bazén, bikiny na Žižkově právě dnes. Poslední červnový víkend druhý ročník legendární Up Bar Beach Party – 27.6.2015, Vlkova 29, Praha Žižkov.

Začátek v 13:00

K jídlu bifteky, seafood, grilovaná zelenina, grilovaný hermelín, tatarák z tuňáka. K pití osvěžující koktejly, ovocné limonády, velké panáky snad čehokoliv, točený Bráník, džusy ve skle…

K poslechu multiset od DJ Detrik. Posezení bude, ale klidně si vezměte vlastní.

Písek, bazén, bikiny Vlkova 29, Up Bar!