Fritz Limo & Kola

Fritz Limo a KolaJeště nedávno poměrně undergroundové limonády z Hamburgu servírujeme už tři roky a byli jsme jedni z prvních v ČR! Téměř kompletní nabídka Fritz Limo a Fritz Kola v naší lednici uspokojí každého milovníka ovocných nápojů.

Příběh Fritz Limo o tom, jak dva kamarádi založili v roce 2002 firmu na limonády by snad zasloužil zfilmování a hvězdné herecké obsazení. Dvěma borcům se během 13 let podařilo prorazit na náročném německém trhu a jejich úspěch nezůstal bez odezvy. Ostatně, přijďte ochutnat a pochopíte, proč je společnost Coca Cola nedávno preventivně koupila a zahrnula do svého impéria 😉

Fritz Limo

Všechny limonády Fritz Limo jsou jemně perlivé a obsahují pouze přírodní příchuti. Do veganských bio limonád je místo umělé kyseliny citronové přidávána skutečná citronová šťáva. Vysoký obsah uměle neslazených ovocných šťáv osvěží lépe než klasické tlamolepy zprofanovaných výrobců.

Fritz Kola

Kromě ovocných limonád je tu ještě řada Fritz Kola s klasickou kolou a kolou s příchutí kávy s bonusovou špetkou kofeinu. Všechny varianty od Fritz Limo podáváme jako třetinkového lahváče nebo ve sklenici s ledem a brčkem. Doporučujeme jako brzdy k panákům!

Příchuti Fritz Kola & Limo: bio hroznové víno, žlutý meloun, kola, pomeranč, kofein-kola, citron, třešeň, bio jablko. Občas i stévie!

Fritz Limo Homepage


Prohlédněte si ostatní UpBar limonády, stačí klik na balónek