Další nealko

Kromě bio limonád, džusů, ciderů, zázvorových limonád a Fritzků osvěžíme váš večer bez alkoholu dalšími nápoji. I zde se odlišujeme od běžných barů a nabízíme zajímavé nealko alternativy.

Afri Cola

Afri cola kolova limonada upbarVýtečná, chuťově interesantní a pro našince určitě exotická Afri Cola se vyrábí již od roku 1931. Pryč jsou doby, kdy tento symbol německého poválečného zázraku válcoval na tamějším trhu americké konkurenty. Přesto můžeme Afri, stylovou limošku, všem milovníkům sladkých kolových limonád jen doporučit. Afri Cola chutná nejlépe vychlazená nebo s ledem. Ideálně poslouží také jako „brzda“ při konzumaci panáků.

A místo profláklého Cuba Libre zkuste třeba Venezuela Libre s Diplomaticem!

Homepage Afri Cola


The Bulldog™ Iced Coffee

bulldog ice coffee upbarHustý ledový kafe od proslulého amsterdamského Bulldoga. Osvěžující a relaxační kávový nápoj nejvyšší kvality vás hodí do klidu a příjemně nabudí. Z nejlepší kávy připravený, jemně doslazený a do libova mléčně vytuněný The Bulldog™ Iced Coffee je úžasným společníkem alko i nealko akcí. Zkusíte ho třeba s rumem? My to ještě nezkoušeli …

Podáváme zásadně chlazený a v plechu!


Pure Coco – kokosová voda

Pure coco kokosova voda upbarOsvěžující, 100% přírodní nealko nápoj z vody mladých kokosových ořechů z Filipín a Brazílie. Kokosová voda Pure Coco s detoxikačními účinky je bohatá na antioxidanty, minerální látky a cytokininy. Neobsahuje žádné tuky ani cholesterol. Přirozená rovnováha sodíku a draslíku v nápoji Pure Coco pomáhá hydratovat lidský organismus a doplňuje další důležité látky jako je vápník nebo horčík.

Kokosové nealko servírujeme v zdravotně nezávadném, šestivrstvém obalu vyrobeném z obnovitelných zdrojů. Skleničku zdarma!


 Ledové čaje ChariTea

charitea ledovy caj UpbarLedové fairtrade čaje bez cukru, ale se šťávou z agave povzbuzují organismus před i po náročné pijatice. Všechny ingredience jsou organické, žádná chemie. Čajové lístky pochází z fairtrade plantáží na Srí Lance a v Jižní Africe. Vyzkoušejte černý čaj s citronem Charitea Black, červený ChariTea Red s rooibosem a maracujou anebo zelený čaj ChariTea Green se zázvorem a medem. A nakonec tu občas máme tak trošku jiný čaj ChariTea Maté s citronem, pomerančem a spoustou kofeinu.

Věnujte jim zvýšenou pozornost, ChariTea nejsou žádný ucmrndaný čajíčky!


Papa Turk – Zabiják česneku

Vskutku originální receptura vyvinutá studenty německé univerzity se dostala až na stránky renomovaného média Huffington Post. Jedinečné složení bylinek v limonádě účinně pohlcuje pach česneku.

Coca Cola ve skle

Klasika, co nepřekvapí. Není co dodat…

Mattoni už … ještě je!

Klasická perlivá voda v třetince.

Voda z kohoutku s citronem

Samotnou vodu z kohoutku servírujeme samotnou, někdy s citronem, každopádně zdarma pouze k jiným nápojům.


Prohlédněte si ostatní UpBar nealko, stačí klik na balónek