Vodka

Celosvětově oblíbený alkoholický nápoj vodka je čirý destilát, zpravidla vyráběný z fermentovaných obilných zrn, vody a čistého etanolu. Panáky vodky podáváme samotné, s Ginger & Tonic nebo Limo brzdou anebo jako součást koktejlů a míchaček.

Všechny panáky vodky lejeme jen do velkých panáků 0,05!


Ketel One vodka

ketel one vodka upbarPečlivě vybraná evropská pšenice je základem originální jemné holandské vodky Ketel One z destilérky Nolet. Výsledkem kombinace moderních i tradičních destilačních postupů je elegantní lihovina nejvyšší kvality.

Ketel One je destilována ze špičkové pšenice, filtrována přes dřevěné uhlí a vyladěna na 40%.

Stejná destilérie se prezentuje ještě dalšími variantami, my vám nabídneme konkrétně Ketel One Citroen. Základem jemné citronové vodky je čistá Ketel One, která je ochucena čtyřmi druhy citronů a dvěma druhy limetek.

Ketel One Homepage


Crystal Head

crystalhead_vodka_upbarPřirozeně jemná vodka původem z Kanady. Výjimečná čistota Crystal Head vychází z ryzí receptury bez přísad, čtyřnásobné destilace a šestinásobné filtrace.

Unikátní design křišťálové lebky jak vystřižený ze scifi literatury a fakt, že část filtračního procesu probíhá přes tzv. Herkimer diamanty dodává této poctivé vodce z Newfoundlandu až spirituální rozměr.

Zajímavostí je, že značku Crystal Head spoluvlastní známý americký komik a nezapomenutelný „krotitel duchů“ Dan Aykroyd! Stejně nezapomenutelná je i vodka Crystal Head.

Crystal Head vodka Homepage


Carská Zlatá vodka

Vynikající ruská vodka byla vyrobena na počest výročí 300 let od založení Petrohradu. Prémiová Carská Zlatá se starodávnou recepturou uspokojí chuťové pohárky nejnáročnějších znalců alkoholu. Jemná vodka je stvořena z výběrové tvrdé pšenice a čistého lihu, navíc chuťově ozvláštněna extraktem z lipového květu.

vodka standard ruska zlata_ cedrovaLegenda praví, že je filtrována přes speciální zlaté filtry, k její výrobě se používá speciálně upravená voda z Ladožského jezera a chuťově stejnou vodku popíjela ruská šlechta před více jak 100 lety… Ať už je skutečnost jakákoliv, Zlatá Carská není Pražská 🙂

Ruská Standard Original

Jemná vodka s čistou a poctivou chutí. Nejlepší ruská pšenice, nedestilovaná měkká voda a trpělivá filtrace jsou garancí skvělého destilátu. Mýty opředený příběh tvrdí, že na receptuře se podílel samotný top vědec D.I.Mendělejev, jehož podpis má zdobit i samotnou lahev Ruské Standard Original!

Cedrová Zelyonaya Marka

Zelenaya Marka CedrováAno, cedrová vodka Zelyonaya Marka. Velmi netradiční příchuť vzniká aromatizací olejů vyextrahovaných z cedrových semen. Zelyonaya Marka je filtrována přes březové uhlí a nemůže ji pít každý.

Buď jí zbožňujete, nebo nesnášíte. Vyzkoušíte ji?

Všechny vodky v 40% ráži!

Vhodné do koktejlů a míchaček. Samotné panáky jen pro zkušené neagresivní pijáky!


Prohlédněte si další Up Bar panáky, stačí klik na balónek