Gin London Dry

London Dry Gin je klasický obilný destilát s příměsí různých aromatických bylin, oblíbený nejen na britských ostrovech. Příznačná je hlavně chuť a vůně jalovce a průhledná konzistence. Skvěle pasuje do koktejlů nebo v kombinaci s Ginger & Tonic limonádami.

Všechny London Dry lejeme jen do velkých panáků 0,05!

Ish Gin

Ish je klasický britský London Dry gin nejvyšší kvality. Pětkrát precizně destilovaný z výběrového obilí a z pětkrát macerovaných bylin. Charakteristickou chuť spolutvoří právě směs 11 bylin včetně mandlí, koriandru, skořice, citronové a pomerančové kůry nebo muškátového oříšku.

gin ish limao klasik panaky up barIsh Gin s balkánským jalovcem je prý provokativní, stylový a odvážný. Určitě s intenzivní jalovcovou vůní přibarvenou harmonií chutí 11 bylin. Však přijďte tento 41% „brit-ish fet-ish“ posoudit sami

Ish Lime

Limitovaná edice špičkového britského ginu s výrazně osvěžujícím, citrusovým nádechem. Hlavní složku bylinné směsi tvoří 9 macerovaných ingrediencí včetně jalovce, citronové a pomerančové kůry, kosatce, bobkového listu nebo zázvoru.

Ish Gin Limed je pětkrát destilovaný, perfektně vyvážený a netradičně ochucený 41% London Dry destilát vhodný do jednodušších i složitějších koktejlů.

Ish Gin Homepage


Gin 5th – Water, Fire, Earth

Značka 5th představuje moderní London Dry Gin španělského původu. Kvalitní 42% destilát je k dispozici ve třech variantách světle modrý Water, červený Fire, lehce nazelenalý Earth.


Prohlédněte si ostatní UpBar panáky, stačí klik na balónek