Bio limonády

Fresh ‘n’ light limonády bez konzervantů a zbytečných přísad. Bio a přírodní limo s bublinkama tradičních i hodně exotických příchutí. Žádný GMO a chemie!

Limonády Wostok

wostok limonady UpbarLimonády Wostok jsou bez konzervantů a vytvořeny podle zajímavých receptur z exotických krajin. Wostok Tannenwald, první limča s příchutí borovicového oleje na trhu, je přichucená špetkou exoticky aromatického kardamonu. Jo, čtete správně, borovicová limonáda! Její konzumace může přinést až lehce pikantní požitek, za vyzkoušení určitě stojí.

Stejně osvěžující je i netradiční kombinace datlů a granátového jablka podle tradičních receptů z dalekého Uzbekistánu. Gruzínské hory zase inspirovaly přípravu snad nejzelenější limonády na okrese s chutí pelyňku estragon a zázvoru.

Poctivými a 100% bio limonádámi jsou hruška s rozmarýnem, švestka s kardamonem a meruňka s mandlí. Všechny neslazené a maximálně osvěžující limo Wostok bez umělých barviv a s přírodní příchutí i vůní podáváme lahvové, na vyžádání se skleničkou a ledem.

Příchuti bio limonád Wostok: borovicový olej, datle a granátové jablko, pelyněk estragon a zázvor, hruška a rozmarýn, švestka s kardamonem, meruňka s mandlí.


Biozisch Limo

Biozisch Limonády UpbarKořeny výroby tradičních ovocných šťáv značky Biozisch sahají do první poloviny minulého století. Bio limo, které podáváme zpravidla jako klasického lahváče, jsou přírodně slazené, bez přidaného cukru. Unikátní aroma ovocných šťáv a limonád Biozisch pochází výhradně ze samotného ovoce. Nechutná umělá aromata u Biozisch Limo určitě nehrozí.

A samozřejmě bez jakéhokoliv použití GMO. Bio limonády bez konzervantů tvoří charakteristický sediment, proto vám před pitím nápoj zkušeně protřepáme. Láhev s brčkem nebo skleničku s ledem?

Příchuti bio limonád Biozisch: lesní ovocelitchi, růžový květ,


Bio limonády LemonAid

Lemonaid bio limonada upbarTotálně bio limonády smíchané pouze z přírodních šťáv, třtinového cukru a perlivé vody. Jemně perlivé fairtrade limo ve třech chutích. Chuť zelené Lemonaid Lime tvoří limetková šťáva, která pochází stejně jako ostatní ingredience z fairtradových farem Jižní Ameriky. Žlutá Lemonaid Passion Fruit zase ohromí lahodnou chutí maracuji. Poslední limčou je Lemonaid Blood Orange s příchutí krvavého pomeranče šmrnclou grepem, citronem a náznakem višně.

Fairtrade limonáda, která pomáhá!


Fritz Limo

Fritz Limo a KolaJeště nedávno poměrně undergroundové limonády z Hamburgu se pomalu derou do českých barů a hospod. My se můžeme pochlubit, že je servírujeme už tři roky a byli jsme jedni z prvních v ČR! Téměř kompletní nabídce veganských Fritz Limo v naší lednici jsme věnovali dokonce celou podstránku Fritzek.


Prohlédněte si ostatní UpBar limonády, stačí klik na balónek