Limonády

Je třeba ty panáky taky trošku brzdit! Lákavou nabídku fantastických bio nápojů neprofláklých značek tvoří pro tuzemce nepříliš známé bio limonády Biozisch, Wostok, LemonAid a trošku známější Fritz Limo. Čím méně je znáte, tím více budete příjemně překvapeni!

Nejchutnější bio a vegan limonády v UpBaru na Žižkově

Už jste slyšeli o limošce Wostok bez konzervantů vytvořené dle zajímavých receptur z exotických krajin? Nebo dáte přednost nesladkým ovocným nápojům Biozisch? Totálním bio produktem s fairtrade příchutí jsou pak limonády LemonAid, které kromě osvěžujícího zážitku přináší příjemný pocit na duši. Fritz Limo začíná být čím dál známějším i na českém trhu. My se můžeme pochlubit, že tyto jemně perlivé limonády v několika příchutích nabízíme už 7 let!

Nepiju limonády, co teď?

Nevadí, jsme připraveni. Další variantou pro abstinenty jsou třeba tonicy a ginger drink Fever Tree a Ledger’s. Dále můžeme někdy nabídnout ledovou kávu z Amsterdamu Bulldog Ice Coffee, kokosovou vodu Pure Coco, fairtrade „ajs-týčko“ ChariTea a další nealko pití.

A to včetně luxusní colové variace – ptejte se na Afri Colu!

Mezi limonády řadíme také klasický, jemně alkoholický švédský Cider od Kopparbergu, dlouhodobě považovaný za jeden z nejlepších nápojů svého druhu. Vodu z kohoutku s limetkou nebo citronem podáváme zdarma pouze k panákům.

Limonády v nabídce se můžou variabilně měnit, ale určitě si vždy vyberete.

Novinky z limonádového světa Up Bar na facebooku!

Prohlédněte si všechny UpBar limo, stačí klik na balónek