Limonády

Lákavou nabídku fantastických bio nápojů neprofláklých značek tvoří pro tuzemce nepříliš známé limonády Biozisch, Wostok, LemonAid a trošku známější Fritz Limo. Čím méně je znáte, tím více budete příjemně překvapeni! Už jste slyšeli o limošce Wostok bez konzervantů vytvořené dle zajímavých receptur z exotických krajin? Nebo dáte přednost nesladkým ovocným nápojům Biozisch? Totálním bio produktem s fairtrade příchutí jsou pak limonády LemonAid, které kromě osvěžujícího zážitku přináší příjemný pocit na duši. Fritz Limo začíná být čím dál známějším i na českém trhu. My se můžeme pochlubit, že tyto jemně perlivé limonády v několika příchutích nabízíme už tři roky!

Nepiju limonády, co teď?

Nevadí, jsme připraveni. Další variantou pro abstinenty jsou třeba tonicy a ginger drink Fever Tree a Ledger’s. Dále můžeme nabídnout ovocné džusy ve skle Dietz, ledovou kávu z Amsterdamu Bulldog Ice Coffee, kokosovou vodu Pure Coco, fairtrade „ajs-týčko“ ChariTea, zabijáka česneku Papa Turk a další nealko pití. A to včetně luxusní colové variace – ptejte se na Afri Colu!

Mezi limonády řadíme také klasický, jemně alkoholický švédský Cider od Kopparbergu, dlouhodobě považovaný za jeden z nejlepších nápojů svého druhu. Vodu z kohoutku s limetkou nebo citronem podáváme zdarma pouze k panákům.

Novinky z limonádového světa Up Bar na facebooku!

Up Bar limonády

Prohlédněte si všechny UpBar limonády, stačí klik na balónek