Do Up Baru

Kam na dobrý panáky a studený limonády v Praze? Do UpBaru!

Do Up Bar Žižkov na limonády a panáky, Praha 3Právě jsi přijel do Prahy, bydlíš na Žižkově a zrovna přemejšlíš, kam vyrazit nasát atmosféru nebo ochutnat dobrý a nešizený velký panáky? Tak tě zveme do útulnýho žižkovskýho baru s nabouchanou nabídkou kvalitních karibských i jihoamerických rumů a plnou lednicí perfektně vychlazenýho nealka. Stav se do Up Baru.

Žádnej Morgan ani Havana!

My naléváme jen nejlepší světový rumy Ron Diplomatico, Centenario, Plantation, Atlantico, Botran, Blackwell, Don Papa, Zaya, Zacapa, Malteco, Jerry Sailor… Nechybí nám ani špičková ruská vodka, suchý britský gin, voňavá skotská whisky nebo aristokratické bourbony a koňaky.

Nebo máš chuť na něco echt českýho? Doporučíme ti luxusní mandlovici z Hustopečí!

Všechny 0,05 l panáky lijeme poctivě skoro až po okraj. Pivo máme taky, točíme Bráník 11° i lahvovou Plzeň 12°, Coronu a někdy i nealko Birell nebo Guinness. Cider je tu taky.

Vyhlášená je naše nabídka prémiových bio/vegan limonád z Německa Fritz, Wostok, Biozisch. Mattonku i Coca Colu ve skle máme.

Prohlédni si základní nabídku panáků a limonád.

Selfíčko s unikátní vnitřní výzdobou je zdarma!

Otevřeno každý den kromě neděle od 18:30. Jídlo si můžeš nechat objednat, rádi ti poradíme. Občasj djs, někdy nuda, často pořádná kalba! Zavíráme až když vidíme, že to fakt už nemá cenu. Tágo vám případně zavoláme.

Nenech se přemlouvat, zastav se, odstartuj víkend v Praze, zajdi do Up Baru!

A poznáš nejútulnější Up Bar na Praze 3! V ulici Vlkova, na křižovatce s Krásovou, nedaleko Žižkovské věže, jen pár delších kroků od tramvajové zastávky Husinecká!

GPS: 14.4467324 / 50.0833278

Jak do Up Baru hledej na Mapy.cz : Vlkova 29 – Praha 3, Žižkov nebo na Googlemaps