Cider

Cider Joker

První český Joker Cider je jablko-hruškový osvěžující alkoholický nápoj. Byl inspirován moderními anglickými cidery, ale je vyráběn z českých surovin, českýma rukama, dle české receptury.

Jemná ovocná vůně je podtržena svěží jablečně-hruškovou chutí, s tóny citrusu. Ve středních polohách můžete najít náznaky havajského ibišku, granátové hrušky a žluté maliny. V dozvucích prozkoumáte ořechová zákoutí jižního Lichtenštejnska. Ozvěny této bouře vjemů se dlouho rozléhají v chuťových pohárcích a doslova vás provedou celou paletou barev i čtverem ročních dob.

Podáváme vždy perfektně vychlazený. Sirupy na dochucení máme!

Homepage Cider Joker

Cider Kopparberg


Kopparberg je osvěžující, jemně alkoholický nápoj (4.5%) z kvašených jablek nebo hrušek. Pravý švédský cider se vyrábí již 130 let ve stejnojmenném městě a patří mezi nejlepší světové nápoje svého druhu. Výroba probíhá dle tradiční receptury s využitím výhradně přírodních surovin.

Nejen v horkém dni dodá ideální osvěžení s příchutí limetky s jahodou nebo bezinkou. Populární soft alko drink podáváme v lahvi nebo s ledem a brčkem do skleničky.

Příchuti Kopparberg: Limetka/bezinka, jahoda/limetka

Kopparberg Homepage

Co je to Kopparberg Video


Prohlédněte si ostatní UpBar limonády, stačí klik na balónek