Nachlazené Fritz Limo & Kola neustále v nabídce

Fritz Limo a KolaJeště nedávno poměrně undergroundové limonády z Hamburgu servírujeme už tři roky a byli jsme jedni z prvních v ČR! Téměř kompletní nabídka Fritz-Limo a Fritz-Kola v naší lednici uspokojí každého milovníka ovocných limonád.

Všechny limči Fritz-Kola a Fritz-Limo jsou jemně perlivé, veganské a obsahují pouze přírodní příchutě. Do limonád je místo kyseliny citronové přidávána skutečná citronová šťáva. Vysoký obsah uměle neslazených ovocných šťáv přináší perfektní osvěžení. Podáváme jako třetinkového lahváče nebo ve sklenici s ledem.

Příchuti Fritz-Kola a Fritz-Limo: bio hroznové víno, žlutý meloun, kola, pomeranč, kofein-kola, citron, třešeň, bio jablko. Občas i stévie!

Jemně perlivé limonády Wostok

Wostok LimoLimonády Wostok jsou bez konzervantů a vytvořeny podle zajímavých receptur z exotických krajin. Wostok Tannenwald, první limča s příchutí borovicového oleje na trhu, je přichucená špetkou kardamonu. Jo, čtete správně, borovicová limonáda! Její konzumace může přinést až pikantní požitek, za vyzkoušení určitě stojí.

Stejně osvěžující je i netradiční kombinace datlů a granátového jablka podle tradičních receptů z dalekého Uzbekistánu. Gruzínské hory zase inspirovaly přípravu snad nejzelenější limonády na okrese s chutí pelyňku estragon a zázvoru.

Poctivými a 100% bio limonádámi jsou hruška s rozmarýnem, švestka s kardamonem a meruňka s mandlí. Všechny neslazené a maximálně osvěžující limo Wostok bez umělých barviv a s přírodní příchutí i vůní podáváme lahvové, na vyžádání se skleničkou a ledem.

Příchuti limonád Wostok: borovicový olej, datle a granátové jablko, pelyněk estragon a zázvor, hruška a rozmarýn, švestka s kardamonem, meruňka s mandlí.