Ron Centenario, chuť Kostariky

centenario rumyKostarické rumy Ron Centenario uspokojí všechny gurmány i gurmety třtinových panáků. Levnější a mladší rozhodně neznamená špatný. Starší a uzrálejší určitě znamená výborný! Rumy Centenario s 40% obsahem alkoholu a chutí Kostariky.

Libovej rum Ron Centenario Aňejo Special 7 je směs několika jemných třtinových rumů, které zrají v sudech z bílého dubu více jak sedm let. Během této doby získá toto sedmileté Centenario svou unikátní chuť.

Kvalitnější rum Ron Centenario Conmemorativo 9 je vyráběn z té nejlepší kostarické cukrové třtiny. Rum pak zraje víc než devět let ve speciálních sudech z dubu. V těchto sudech dříve zrála whisky a brandy, díky čemuž rum získává chuť vanilky a sytě jantarovou barvu s nádechem kouře.

Luxusní rum Ron Centenario Gran Legado 12 je směs nejlepších, více jak dvanáct let uzrálých, kostarických rumů. Výsledkem zrání je takřka božské pití s příchutí karamelů a ořechů. Znalci možná poznají i tóny tropického ovoce. Typická je jantarová barva a vůně dubového sudu.

Exkluzivní rum Ron Centenario Fundación 20 není pití pro kašpary, ale pro opravdové znalce! Výroba je založena na originálním mixu kvalitních rumů a trpělivém zrání. Pomalé zrání v sudech z bílého amerického dubu dodává rumu perfektní chuť. Připravte se na stopu javorového sirupu, banánu, skořice a bohatý karamelový konec.